Telefonní specialista

Společnost s mezinárodními zkušenostmi hledá do svého týmu zájemce, kteří jsou motivováni nejen vysokým finančním ohodnocením, ale i seberealizací v oblasti prodeje.

Pracovní náplň:
telefonní prodej
prodej telekomunikačních služeb
prodej internetového připojení
prodej finančních služeb malým a středním podnikům

Koho hledáme?
Právě Vás
pokud Vás baví komunikovat s lidmi
jste orientován/a na výsledek
rád/a byste byl/a členem mladého dynamického kolektivu

Co očekáváme?
vytříbené komunikační dovednosti
chuť pracovat

Co nabízíme?
profesionální zaškolení v oblasti direct marketingu
práci nejen v mladém kolektivu
vysoké finanční ohodnocení
možnost kariérního postupu

Do předmětu zprávy prosím vepište 'Telefonní specialista'.

Těšíme se na Vás,
tým CallOne s.r.o